Özel Selçuklu Hastanesi

ÖZEL KARAMAN SELÇUKLU HASTANESİ YÖNETİMİ'NDEN İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NE ZİYARET

Hastane Yönetimimiz, Türk Polis Teşkilatının 173. Kuruluş Yıl Dönümü Nedeniyle, Karaman İl Emniyet Müdürlüğü'ne Ziyarette Bulundu.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Mevlüt Yeniay, Başhekim Op. Dr. Osman Tükel, Genel Koordinatör Arif Bakan ve Hastane Müdür Yrd. Yahya Cöhce; Türk Polis Teşkilatımızın kuruluşunun 173. Yıl Dönümü vesilesiyle Karaman İl Emniyet Müdürü Sayın Fikret Bayraktar'ı makamında ziyaret etti. İlimizde göreve başladığından bugüne kadar olan süreçte, halkın güvenliği ve huzuru için çalışan başta İl Emniyet Müdürümüz Sayın Bayraktar olmak üzere, tüm ekibine başarılar dileyen Hastane Yönetimi'ne, ziyaretleri karşısında kendinleri de teşekkürlerini iletti. Ziyaret, günün anısına tablo hediye edilmesi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.
Ayrıca bu özel gün dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Yönetimi, mesajında şu ifadelere yer verdi:
Milletçe kutsal değerlerimiz olan vatan, bayrak ve millet uğruna kendi canlarını hiçe sayarak, gece gündüz fedakarca zorlu koşullarda halkın güvenliğini sağlamak için çalışan tüm Emniyet Mensuplarımızın Polis Haftasını kutlar, Özel Karaman Selçuklu Hastanesi ailesi olarak sağlık ve başarılar dileriz. Ayrıca görevi başında şehit düşen polislerimizi de saygı ve rahmetle anıyoruz.