Özel Selçuklu Hastanesi

ÖZEL KARAMAN SELÇUKLU HASTANESİ HEMŞİRELER HAFTASI ETKİNLİĞİ

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi hemşireleri, Hemşireler Haftası nedeniyle düzenlenen kahvaltı programında bir araya geldi. Keyifli bir sohbet ortamında gerçekleşen programda, Başhekim Op. Dr. Osman Tükel, Genel Koordinatör Arif Bakan, Hastane Müdür Yrd. Yahya Cöhce ve Başhemşire Şerife Özyürek de; böylesine deneyimli, başarılı ve hasta memnuniyetini kendine ilke edinmiş bir ekiple çalışmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, hemşireleri kutladı.
Ayrıca bu özel gün dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Mevlüt Yeniay mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Sağlık, bireylerin zorunlu ve vazgeçilmez temel ihtiyaçlarından biridir. Bu ihtiyaca cevap veren en önmeli meslek grubu içerisinde ise hemşirelerimiz yer almaktadır. Dolayısıyla ülkemizin her köşesinde insan hayatının kutsallığından ödün vermeksizin sonsuz sabır, her türlü özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan değerli hemşirelerimizin "Hemşireler Haftası"nı kutlari meslek hayatlarında başarılar dilerim." dedi.